çimento fabrikaları zincirleri
JOHN KING ZİNCİRLER yarım yüzyılı aşkın Çimento sanayi Zincirlerini Açılan var . Başlangıçta buŞirket'e çimento sanayi için malzemeler ulaşımözel talepleri içine benzersiz bir fikir verir mekanik taşıma ekipmanı inşa . Yığma ve kireçtaşı, şeyl, Kömür ve Alçı dahil olmak üzere hammadde geri ödemelerine, ağır levha besleyici zincirleri ileocağında başlayan karşılaşılan JOHN KING ZİNCİRİ iyi zincirlerininçoğunluğu sunmak için yerleştirilir . Sıcak klinker taşıma . Çeşitli görevler için asansörler . Çökelticiye toz taşıma , paketleme ve alternatif yakıt taşıma yılında Yardımcı ekipman .


JOHN KING Zincirler demir ve çelikler dökme bağlantı zinciri üretiminde kendi geleneği vardı . Karşılaşılan sert çevre benzersiz çalışma sertleşme özelliklerine sahip bu malzeme için uygundur nerede klinker sürükler manganez çelik veya Hadfield çelik tipiktir.


Yeni ekipmantercih çevre zincirleri ve dış silindirler ile kova veya tavalardaklinkeri taşımak olma eğilimindedir.


JOHN KING ZİNCİRLER tek iplikçik santrifüj deşarj asansörler özellikle uzun deneyimlerden çıkan değirmen görev asansör zinciri tasarımı özellikle güçlü vardır ve orada Haçlı iyi güçlendirme ve yeni uygulamalar hem de alındıktan çelik sürükle linki kaynaklı .