kereste sanayi zincirleri


Ağaç ,Orman ve Kereste Sanayi Zincirleri

kreste sanayi zincirleri
Kereste Sanayi JOHN KING ZİNCİRLERDE içinönemli sektörlerinden birini temsil ediyor . Biz de yonga üreticilerine ( Chip kurulu , orta yoğunlukta lif levha ve OSB birincil ürünler olmak) dahil olmak üzerebütün yelpazesinde kereste ürünleri üreticilerine hizmet yerleştirilir . Bu sektör içinde JOHN KING ZİNCİRİ Dövme Zinciri tipik bir Amerikan teknolojisinde yaşanan Kaynaklı Çelik Zinciri ile birlikte baskın olan Avrupa ekipmanı kapsayacak edebiliyoruz .

Zincirler genellikle çalı serisi veya bir tür olmasına rağmen bir çeşitlilik vardır Testere değirmenleri zincirlerinin bir yelpazede kullanabilirsiniz ama yine Din 8167 ve Din 8165 e göre Din standartları M serileri ve FV serisi dahil JOHN KING Chains kullanılabilir tüm popüler serisi vardır F , K , L , G ve özel beşiği ve kanat tipleri de dahil olmak üzere mevcut ekler . Ayrıca JOHN KING Zincirler daİskandinav standart SMS1698 sunabilir.

Daha sonra programa popüler elemanı BS ve ASA standartlarına göre keskin üst zincirleri kapsamlı bir dizi vardır . BuJOHN KING İletim zincir kataloğunda yer veriliyor . Keskin üst zincirin en popüler boyutları stoklarımızda mevcuttur . Ayrıca iletim altında yer tacir , üst silindirlerin ve özel ekleri çeşitli iletim zincir inşaat dayalı Amerikan C serisi ve çeşitli melezler göre adım zincirleri uzatılmıştır .

JOHN KING ZİNCİRLER ve ısmarlama zincirleri üretmek için kendi yeteneği, onları iyi Döşemeden konveyör ve benzeri özel serisinde kullanılan özel serisi kağıt rulo zincirleri üretmek için yerleştirilir yapar .